ישנו הבדל מהותי בין קידום אורגני רגיל לבין קידום אתרים לוקאלי.
בקידום דפי מיקום יש להשתמש בגוגל העסק שלי כדי לבלוט בתוצאות מקומיות (לעיתים לעסק מקומי מתאים יותר לבלוט בתוצאות מבוססות מיקום מאשר בתוצאות האורגניות. השבר נכון לעסקים ונותני שירות שהמיקום שלהן מהווה את הבסיס לעבודה מול לקוחות. לדוגמא קידום אתרים לעורכי דין. עורך דין בתחום הפלילי שמשרדו בחיפה עדיף (גם זול יותר) שיוביל את תוצאות החיפוש בתוצאה מבוססת מיקןם

קידום אתרים לוקאלי

פתיחת דף עסק בגוגל העסק שלי בכדי לסייע לקידום אתרים לוקאלי

תהליך פתיחת דף בגוגל העסק שלי מאוד פשוט ןמהווה את הבסיס לכל פעילות קידום מבוססת מיקום.
התהליך כולל שלב בו גוגל מאמתים את מיקום העסק על ידי גלויה.
אחד מהדברים החשובים בפעילות מבוססת מיקום הינה שמירה על רצף ואמיתות התוצאות. כתובת העסק צריכה להופיע באופן זהה במספר מקומות באינטרנט. תהליך העלאת התמונות חשוב ונהווה חלק בלתי נפרד משיפור האותנטיות של העסק המקומי.

ביקורות גולשים לעסק מקומי

אחד מהדברים שמהוים פקטור בדרוג אתר על בסיס חיפושים גיאוגרפיים הינו מספר הביקורות שנכתבו על אותו עסק ולכן חלק מהאסטרטגיה תהיה עידוד לקוחות בהשארת ביקורות בגוגל. חשוב ליצור מערכת המעודדת השארת ביקורות חיוביות בגוגל.ככל שהעסק שלך צובר ביקורות חיוביות לגוגל ״עדיף״ לחשוף אותך על פני המתחרים וכמובן יותר קל לסגור עיסקאות חדשות.

יצירת תוכן איכותי באתר

גם בקידום מבוסס מיקום ישנה חשיבות רבה לתוכן באתר. חשוב להוסיף תוכן המכיל בתוכו אזכורים באופן טבעי למיקום הגיאוגרפי של העסק שלך. איזכורים אלה משפרים את התוצאות ומסייעים להופעת האתר בתוצאות חיפוש רלוונטיות ומשפר את תהליך קידום אתרים לוקאלי.